Głowa do góry

O nas

Sufity napinane Investal

Ekskluzywne i eleganckie sufity napinane

Sufity napinane

Nasza historia

Tam, gdzie innym kończą się pomysły, my szukamy kreatywnych rozwiązań. Firma Investal specjalizuje się w montażu sufitów napinanych – innowacyjnych rozwiązań opartych na powłoce PCV. Nasze sufity zdobią zarówno prywatne domy, jak i lokale użyteczności publicznej: biura, baseny, szpitale, restauracje, a także hale sportowe oraz centra handlowe. Wykonujemy także oświetlenia przestrzeni np. światłowody. To właśnie dzięki zastosowaniu tej techniki sufity napinane mogą przypominać rozgwieżdżone niebo, geometryczną konstrukcję lub ujmować prostotą oświetlenia LED. A to i tak zaledwie kilka z możliwości!
Od momentu zaistnienia na rynku sufitów napinanych zdążyliśmy wykonać setki realizacji, na większą i mniejszą skalę, wdrożyć innowacyjne rozwiązania i zachwycić rzesze klientów.
Spójrz w górę i zobacz, co oznacza kreatywna aranżacja w wydaniu Investal.
99 %
Zadowolonych klientów
101
Pomysłów na minutę
+ 158
Realizacji

Estetyka i dokładność

W ofercie naszej firmy znajdują się sufity napinane DPS – wiodącego producenta w tym zakresie, którego nowoczesne patenty wykończenia wnętrz zachwycają w domach na całym świecie. Co sprawia, że propozycje tej marki są tak wyjątkowe? Sufity DPS wyróżnia wysoka wytrzymałość mechaniczna, która w duecie z odpornością na wilgoć gwarantuje nam rozwiązanie na lata. Dzięki takiej kombinacji sufity napinane DPS sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i wymagającej przestrzeni miejskiej, gdzie zdarzyć może się… wszystko.
Nie tylko jakość wykorzystywanych przez nas materiałów ma znaczenie. Investal tworzą ludzie z pasją, dla których estetyka wykonania, tak jak i trwałość proponowanych rozwiązań, ma kluczowe znaczenie. Sufity Investal zdobią wnętrza w całej Polsce – już teraz sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, dlaczego jesteśmy tak często wybierani przez klientów.

Zapytaj o ofertę Twojego sufitu