Kontakt
+48 518 172 076
Kontakt
+48 737 868 574

Sufity napinane typu Barrisol

Sufity napinane są nowoczesnym rozwiązaniem, które wygląda niezwykle estetycznie oraz efektownie. Oferujemy profesjonalny możnaż sufitów napinanych w technologii Barrisol, jest to czołowa marka dla tego architektonicznego rozwiązania. Wykorzystanie sufitów typu Barrisol w mieszkaniach, kawiarniach, hotelach, salach bankietowych i innych budynkach pozwala na stworzenie niebanalnej aranżacji, która współgra z dopracowanym oświetleniem oraz daje pożądaną akustykę w pomieszczeniu. Dostępność wielu kolorów oraz zróżnicowanie kształtów pozwala na dużą dowolność podczas projektowania sufitu napinanego. Możemy z jego pomocą uzyskać rozmaite efekty wizualne, właśnie dzięki tej właściwości można je stosować we wnętrzach wszelkiego typu. Produkty marki Barrisol są wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, które cechuje lekkość, duża wytrzymałość, estetyka, odporność na zabrudzenia, kurz i wilgoć, dzięki czemu bez żadnych przeciwwskazań mogą być montowane w pomieszczeniach o charakterze medycznym – np. w poczekalni kliniki medycyny estetycznej. Zastosowanie sufitu napinanego pozwala na dodanie wnętrzu niebanalnego charakteru. Różne powłoki mogą poprawić estetykę pomieszczenia poprzez ukrycie nieładnego sufitu.

Najnowszym osiągnięciem firmy jest sufit lustrzany. Pozwala on pokonać ograniczenia tradycyjnych lustrzanych powierzchni odbijających obraz. Za pomocą takiego sufitu można kształtować przestrzeń i tworzyć wizualizacje.Będzie to idealne rozwiązanie do domowego wnętrza, ale i do teatralnej scenografii, można go wykorzystać do iluminacji przestrzeni w rozmaitych prywatnych oraz komercyjnych pomieszczeniach. Prawdziwe lustro cechuje wysoki współczynnik odbicia materiału, dzięki temu może podkreślić szczegóły dekoracyjne, ale także zwiększyć optycznie głębokość i wysokość we wnętrzach.

Sufity typu Barrisol najwyższa jakość oraz innowacje w dziedzinie wystroju wnętrz. Jest to sprawdzony producent, na którego warto się zdecydować podczas montażu sufitu podwieszanego, również ze względu na największy wybór wzorów, kolorów i rozwiązań technicznych na rynku. Niepowtarzalny design, najwyższa elegancja oraz potwierdzona funkcjonalność powodują, że sufity napinane typu Barrisol zyskują coraz więcej zadowolonych klientów. Elastyczność rozwiązań daje możliwość tworzenia unikatowych kompozycji. Z pewnością jest to jakość nie do podrobienia!