Kontakt
+48 518 172 076
Kontakt
+48 737 868 574

Sufity podświetlane po obwodzie

sufity-napinane-investal-podswietlane-po-obwodzie (0)
Chcesz, by Twój sufit napinany zachwycał bogactwem barw i prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjnie? Dodaj do niego oświetlenie! Sufity podświetlane po obwodzie czynią wnętrza nowoczesnymi i nadają im bardziej efektowny wygląd, z powodzeniem zastępując tradycyjne światło w pokoju. Jeszcze do niedawna, podświetlany sufit mógł kojarzyć się nam głównie z dyskotekową salą lub innym lokalem rozrywkowym. Jednak od kilku lat jesteśmy świadkami prawdziwego boomu na sufity podświetlane po obwodzie, które na stałe zagościły również w naszych domach i mieszkaniach.

Sufit z podświetleniem – Wrocław, Katowice

Niezwykle atrakcyjne rozwiązanie wizualne, jakie stanowi sufit podświetlany, pozwoli zadbać o unikatową atmosferę salonu, sypialni, kuchni i wielu innych pomieszczeń. Bogaty wybór dostępnych na rynku profili i taśm oświetleniowych powoduje, że wybór oświetlenia nawet o najbardziej niestandardowych parametrach, nie stanowi większego problemu. Firma Investal specjalizuje się w montażu sufitów podświetlanych po obwodzie na terenie Wrocławia, Katowic oraz innych miast na Dolnym i Górnym Śląsku. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu tego typu rozwiązań czyni naszą firmę liderem rynku instalacji sufitowych w regionie.

Zalety sufitów podświetlanych

Oświetlenie LED montowane w sufitach napinanych daje nieograniczone spektrum możliwości w zakresie personalizacji sufitu. Mówiąc wprost – wybierając nasze usługi, masz szansę zyskać unikatowy i niepowtarzalny sufit, który zachwyci zarówno Ciebie, Twoich bliskich, jak i zaproszonych gości. Sufit podświetlany po obwodzie to oczywiście fantastyczny pomysł na aranżację wnętrza, jednak rozwiązanie to ma znacznie więcej zalet, takich jak:

  • możliwość dostosowania rozmiaru, kształtu, intensywności oświetlenia oraz innych parametrów do warunków panujących w pomieszczeniu,
  • atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia wnętrz – podświetlany sufit z powodzeniem zastąpi tradycyjny żyrandol,
  • idealnie gładka struktura sufitu, gwarantująca atrakcyjny wygląd,
  • lekkość – brak dodatkowego obciążenia murów i konstrukcji stropu, wizualnie lżejsze pomieszczenia,
  • doskonałe właściwości termoizolacyjne,
  • szybki montaż i możliwość natychmiastowego cieszenia się nowoczesnym i estetycznym sufitem w pomieszczeniu,
  • opcja przełączania kolorów oświetlenia za pomocą bezprzewodowego pilota,
  • możliwość rozmontowania oraz ponownej instalacji (wielokrotnie),
  • możliwość instalacji w każdym pomieszczeniu – zarówno w przestrzeni mieszkalnej, rozrywkowej, jak i komercyjnej.

Sufity z podświetleniem – sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów instalacji sufitów podświetlanych po obwodzie. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i szybkie realizacje. Jako bezpośredni producent, który nie korzysta z usług pośredników, oferujemy atrakcyjną cenę oraz coś, co jest bezcenne – nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu efektownych rozwiązań sufitowych.

Galeria zdjęć