Kontakt
+48 518 172 076
Kontakt
+48 737 868 574

Sufit gwieździste niebo

Sufit napinany kosmos

Sufit gwieździste niebo

Chcesz stworzyć efekt kosmosu w swojej sypialni lub efekt nieba 3D na suficie w pokoju swojego dziecka? Szukasz ciekawego rozwiązania na wnętrze, które chcesz zrealizować na terenie Śląska? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Investal Katowice. Sufit napinany gwieździste niebo to świetne rozwiązanie. Czarna powłoka w połączeniu z odpowiednią instalacją światłowodów stworzy efekt mieniących się gwiazdek, i wprowadzi doskonały efekt gwiezdnego nieba w twoim mieszkaniu. Taki sufit sprawi że Twoje pomieszczenie nabierze klimatu i poczujesz się tak, jakbyś leżał pod gołym niebem, niezależnie od pory roku w jakiej się znajdujesz. Sufit napinany to idealne rozwiązanie zarówno do domu jak i dla firmy. Odpowiednie oświetlenie sprawi, że uzyskany efekt 3D na suficie będzie robił wrażenie na każdym wchodzącym.

Sufit napinany w stylu gwieździstego nieba sprawi że Twoje pomieszczenie nabierze klimatu i poczujesz się jakbyś leżał pod gołym niebem niezależnie od pory roku w jakim się znajdujesz. Sufit napinany to idealne rozwiązanie zarówno do domu jak i dla firmy ponieważ w połączeniu z odpowiednim oświetleniem daje efekt nieba 3D na suficie.

Sufit 3D gwieździste niebo

Gwieździste niebo na suficie to idealne rozwiązanie zarówno do sypialni dorosłych, jak i do pokoju dziecka. Gwarantujemy, że efekt 3D na suficie robi wrażenie na każdym, niezależnie od wieku. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi projektami sufitów napinanych z szerokiej oferty naszej firmy z Katowic, która realizuje zlecenia na terenie całego Śląska. Zamontujemy sufit u Państwa w domu tak, aby spełniał swoją rolę wizualną. Zamontujemy także odpowiednie oświetlenie. Wykonanie kompleksowe sufitu napinanego sprawi, że będziesz zadowolonym użytkownikiem swojego mieszkania, a goście będą zazdrościć Ci sufitu 3D, który jest nie do pominięcia dla oka. Tak nowoczesne rozwiązanie jak sufit 3D sprawdza się także w przestrzeniach biurowych czy rozrywkowych. Przykuwa wzrok, ożywia przestrzeń i czyni ją niepowtarzalną. Pozwala zarówno na uatrakcyjnienie niewielkich przestrzeni, jak i wzbogacenie dużych powierzchni.

Efekt wizualny 3D

Efekt 3D na suficie jest trwały i dajemy gwarancję, że pozostanie w idealnym stanie przez wiele lat. Dzięki właściwemu montażowi sufitu napinanego gwieździstego nieba w efekcie 3D, Twój sufit będzie niezwykle efektywnym rozwiązaniem dla domu. Poza tym, jeśli sufit napinany jest dobrze wykonany i wkomponowany w przestrzeń, to z pewnością Twoi goście zapamiętają go i będą o nim rozmawiać. Jeśli jesteś z Katowic lub innego miasta Śląska – zapraszamy do naszej firmy! Oferujemy szerokie konsultacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, jaki ostatecznie sufit wybrać. Jedno jest pewne: jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wizualnie suficie, skontaktuj się z naszym pracownikiem. Znajdziemy rozwiązanie, które będzie doskonale wkomponowywać się w przestrzeń i jednocześnie będzie realizacją Państwa osobistej wizji sufitu napinanego 3D.

Galeria zdjęć