Kontakt
+48 518 172 076
Kontakt
+48 737 868 574

Sufity akustyczne

Elegancja, cisza i spokój...

Konieczność wyciszenia przestrzeni i zapewnienia optymalnej akustyki, nie dotyczy wyłącznie sal koncertowych. Każdego dnia, odwiedzamy miejsca, w których narażeni jesteśmy na hałas, pogłos i ogólny dyskomfort, powodowany przez dużą liczbę osób, pracujące maszyny itp. Skutecznym i jednocześnie efektownym rozwiązaniem do takich miejsc są sufity akustyczne – świetnie tłumią dźwięk, jednocześnie zapewniając optymalną akustykę wnętrz. Wykonany z perforowanych paneli sufit akustyczny nie tylko doskonale tłumi hałas w pomieszczeniu, ale także świetnie wygląda. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu oraz instalowaniu najwyższej jakości sufitów akustycznych do wnętrz mieszkalnych i publicznych.

Sufit akustyczny – zastosowanie

Podstawową zaletą sufitów akustycznych jest doskonałe tłumienie dźwięku. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie to, znacznie lepiej od tradycyjnych sufitów podwieszanych, sprawdza się we wszelkiego rodzaju przestrzeniach publicznych czy obiektach dedykowanych działalności kulturalnej i rozrywkowej. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów z płyt g-k, sufity akustyczne wykonane są ze specjalnych paneli dźwiękoszczelnych, które pomagają tłumić dźwięk i skutecznie wygłuszają pomieszczenia, dzięki swojej perforowanej strukturze. Sufity akustyczne doskonale sprawdzają się:

  • w obiektach publicznych – korytarze i poczekalnie pełne ludzi w urzędach, szpitalach, na dworcach kolejowych, generują duże natężenie hałasu. Zastosowanie sufitu akustycznego znacznie zwiększa komfort przebywania w takim miejscu,
  • w salach koncertowych – pomieszczenia, w których odbywają się koncerty i inne wydarzenia muzyczne, wymagają odpowiedniej akustyki. Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie sufitów akustycznych, gwarantują optymalne rozchodzenie się czystego, wolnego od pogłosów i zniekształceń dźwięku,
  • w salach wykładowych – w celu zapewnienia optymalnej akustyki i słyszalności, w dużych salach akademickich świetnie sprawdzi się właśnie sufit akustyczny. Rozwiązanie to pozwoli zapewnić doskonałą jakość dźwięku bez zbędnych szumów i pogłosów, znacznie podnosząc komfort pracy, zarówno studentów, jak i wykładowców,
  • w halach produkcyjnych – pomieszczenia przemysłowe i hale produkcyjne to miejsca, w których często hałas przekracza dopuszczalne normy. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, a także komfort pracy, warto wybierać sprawdzone rozwiązania akustyczne, takie jak sufity tłumiące dźwięk. Dzięki nim, na hali nie tylko zrobi się ciszej, ale wzrośnie także efektywność i wydajność pracowników,
  • w pomieszczeniach mieszkalnych – kto powiedział, że sufity akustyczne należy montować wyłącznie w przestrzeni publicznej? Doskonale wygłuszony salon, sypialnia lub pomieszczenie z kinem domowym, to luksus, na który pozwolić może sobie każdy z nas. Nie trzeba dodawać, że cisza i spokój są tak bardzo pożądane w naszym domu, po całym dniu gonitwy i życia na wysokich obrotach. Wybierając sufit akustyczny do mieszkania, warto postawić na funkcjonalność i nowoczesną estetykę.

Sufity akustyczne – bez pośredników

Wiele osób ma sceptyczne nastawienie do charakterystycznego kształtu akustycznych paneli, ze względu na liczne wyżłobienia oraz perforacje, niezbędne w prawidłowym tłumieniu hałasu. Z naszą bogatą ofertą, wygląd sufitu to nie problem! Jako bezpośredni producent i wykonawca, zaprojektujemy, dostarczymy i zamontujemy dla Ciebie sufit, który urzeknie Ciebie i Twoich bliskich nie tylko doskonałymi właściwościami akustycznymi, ale również kształtem!

Sufity akustyczne - pełna oferta

Pełna oferta sufitów akustycznych Investal

Sufity – obiekty publiczne

W zatłoczonych holach, poczekalniach, oraz innych obiektach użytku publicznego gdzie hałas i pogłos stanowią poważny problem, perforowane sufity akustyczne to najlepsze rozwiązanie.

Sufity akustyczne – sale koncertowe

Ich walory akustyczne będą pozwalały na cudowną akustykę i czystość dźwięku w całym pomieszczeniu. Będą bezpieczne i nie obciążające stropu.

Sufity akustyczne – sale wykładowe

Czystość dźwięku i eliminacja pogłosu pozwolą na tworzenie sal wykładowych, na których przyswajanie informacji będzie banalnie proste!

Sufity akustyczne – hale produkcyjne

Odpowiednia akustyka hal produkcyjnych zapewnia bezpieczeństwo pracowników i obniża zmęczenie tym samym podnosząc produktywność!